Ładowanie… Ładowanie…

Szkolenia Szkolenia, kursy i webinary
dla głodnych marketingowej wiedzy

Twoje posty i reklamy na Facebooku lub Instagramie się nie klikają?

Nie masz żadnych klientów z mediów społecznościowych?

Nie wiesz, jakimi treściami zainteresować obserwatorów?

A może uważasz, że wszystko robisz dobrze, tylko to algorytm Cię nie lubi?

Z algorytmem jest jak z miłością. Żeby była chemia, musicie się trochę poznać. Nasze kursy, webinary i szkolenia to taka pierwsza randka. Przeprowadzimy Cię przez zawiły świat mediów społecznościowych – od zwykłej komunikacji, przez budowanie wizerunku, aż po wysoką sprzedaż.

Kursy online

Kompleksowe kursy online w formie gotowych lekcji wideo. Uczysz się, kiedy chcesz, w jakim tempie chcesz i wracasz do nich zawsze, gdy potrzebujesz.

Webinary

Szkolenia online prowadzone w formie live. Wygodny kontakt z prowadzącym, angażujące zadania i ćwiczenia oraz możliwość rozmowy z pozostałymi uczestnikami.

Szkolenia indywidualne

Warsztaty dedykowane firmom lub pojedynczym osobom – w formie online lub na żywo. Prowadzone przez doświadczonych praktyków od marketingu internetowego.

Dla kogo są te szkolenia?

  • dla właścicieli małych i średnich firm, którzy nie chcą inwestować pieniędzy we współpracę z agencją reklamową,
  • dla przedsiębiorców, którzy wolą zająć się mediami społecznościowymi samodzielnie,
  • dla właścicieli biznesów, którzy w przyszłości planują oddelegować pracę nad social media zespołom wewnętrznym,
  • dla osób działających w branży MLM, które chcą wykorzystać pełen potencjał sprzedażowy, jakie oferują Facebook czy Instagram.

Przykładowe tematy

Sprzedaż w mediach społecznościowych

Przekazujemy praktyczną wiedzę na temat social selling, czyli sprzedaży za pomocą Facebooka, Instagrama oraz LinkedIna. Modele sprzedaży, budżety, typy reklam i nie tylko.

 

Komunikacja w mediach społecznościowych

Tłumaczymy, czym jest strategia komunikacji w social media, jakie są jej elementy, jakie ma znaczenie dla biznesu oraz jak taką strategię rozpisać dla swojej marki. 

 

Wizerunek marki w mediach społecznościowych

Pokazujemy, jak za pomocą mediów społecznościowych budować spójny wizerunek swojej marki oraz sprawić, że klienci będą jej ufać.

 

Media społecznościowe dla MLM

Krok po kroku omawiamy sprawdzone sposoby na wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych w prowadzeniu biznesów w modelu MLM.

Kto prowadzi szkolenia?

Rafał Skerda

Szkolenia prowadzone są przez Rafała Skerdę – właściciela agencji Skerda Marketing Agency i specjalistę z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych oraz Paid Social.

Ma pięcioletnie doświadczenie w marketingu w social media i jest autorem pierwszej „Akademii Social Media” dla polskich przedsiębiorców na wyspach brytyjskich.

Systematycznie prowadzi szkolenia z prowadzenia mediów społecznościowych dla firm – zarówno na żywo, jak i w wygodnej formie online.

Praktyczna wiedza

Wychodzimy z założenia, że gdybyś potrzebował teorii, kupiłbyś sobie książkę. My jesteśmy praktykami, dlatego wszystko, co pokazujemy na kursach, można od razu wcielić w życie.

Kursy dopasowane do różnych branż

Specyfika prowadzenia social media dla poszczególnych branż może się od siebie nieco różnić. Dlatego tworzymy także kursy dedykowane konkretnym niszom, jak MLM czy branża beauty.

Dobre dla początkujących

Dopiero zaczynasz wkraczać w świat mediów społecznościowych? Dobrze trafiłeś. Wyjaśnimy Ci krok po kroku, czym jest zasięg, co dodawać w postach i jak ustawiać proste reklamy.

Zobacz opinie uczestników

Nie masz czasu na kursy? Oddaj swoje media społecznościowe w ręce specjalistów!

Nie każdy właściciel biznesu ma czas i chęci na to, by od zera uczyć się prowadzenia social media. Jeśli zależy Ci na większej sprzedaży i zbudowaniu profesjonalnego wizerunku marki w krótkim czasie, oddaj to w ręce ekspertów ze Skerda Marketing Agency. Zobacz, jak możemy Ci pomóc:

Prowadzenie mediów społecznościowych

Ustalamy strategię komunikacji i cele, a potem mierzymy efekty. Oferujemy kilka pakietów cenowych w zależności od wybranej liczby postów w tygodniu.

Płatne kampanie reklamowe

Kompleksowe kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i LinkedInie. Precyzyjne targetowanie, wysoka klikalność, jeszcze wyższa sprzedaż.

Konsultacje biznesowe

Idealny wybór dla przedsiębiorców, którzy stanęli w miejscu, a ich problem jest poważniejszy niż brak ciekawej komunikacji w social media.