Ładowanie… Ładowanie…

Konsultacje strategiczno – biznesowe Twoja firma utknęła w martwym punkcie?

Dobry biznes cały czas podnosi obroty; słaby – stoi w miejscu. Jeśli czas mija, a Twoja firma nie zarabia coraz więcej, to znak, że gdzieś popełniasz błąd.

Przyczyn może być wiele: niedopasowana do rynku strategia, nieczytelna oferta, kiepska polityka cen, brak komunikacji z klientami, źle dobrany zespół. Dlaczego większość polskich firm upada po kilku latach? Bo ich właściciele jedynie pracują, zamiast robić pełnoprawny biznes.

Jeśli Ty też nie wiesz, jak zacząć prawdziwie zarabiać, zamów konsultacje z doświadczonym mentorem biznesowym.

Oferta i strategia cenowa

Pomożemy Ci skonstruować ofertę dopasowaną do Twojej sytuacji, możliwości oraz potrzeb klientów. Pokażemy, jak ustalać ceny produktów i usług, by zarabiać więcej.

Budowanie zespołu

Damy Ci proste wskazówki, jak budować zgrany zespół zorientowany na wspólny cel, jak planować rozwój całej firmy oraz jak z szefa zmienić się w lidera.

Strategia sprzedażowa i marketingowa

Doradzimy, jaką strategię sprzedażową i marketingową powinieneś obrać, uwzględniając Twoich klientów, konkurencję, rynek oraz Twoje mocne i słabe strony.

Wizerunek firmy

Oferta i cena to jedno – wizerunek Twojej firmy w internecie (i nie tylko) to drugi kluczowy element, który tak wielu właścicieli biznesów notorycznie pomija.

Finansowy potencjał Twojej branży

Na podstawie analizy całej branży pomożemy Ci określić, jak dochodowy jest Twój biznes i ile możesz realnie zarabiać.

Określanie grup docelowych

Przeanalizujemy, czy na pewno Twoimi prawdziwymi klientami są osoby, o których myślisz, że nimi są. To bardzo częsty błąd przedsiębiorców.

Reklama w internecie

Podpowiemy, w które typy reklam warto zainwestować oraz jakie budżety na nie przeznaczać, by cały czas zwiększać obroty w firmie.

Jak to wygląda?

Pojedyncza konsultacja strategiczno-biznesowa

Konsultacja przeprowadzana jest online i zazwyczaj trwa godzinę. Możesz skupić się na jednym, wybranym problemie, z jakim się borykasz jako przedsiębiorca lub zapytać o swój biznes całościowo. Otrzymasz konkretne wskazówki, co możesz zmienić, żeby jak najszybciej zauważyć wyraźną zmianę.

Stała współpraca z mentorem

Jeśli wątpliwości i problemy, z którymi się borykasz, wymagają kilku sesji, możesz wykupić dowolną liczbę konsultacji. Wielu naszych klientów systematycznie kontaktuje się z mentorem biznesowym – dziś chwalą się, że już po krótkim czasie współpracy podnieśli obroty firmy nawet o 100%!

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm, którzy w krótkim czasie chcą rozbudować swoje biznesy,
  • z przedsiębiorcami, którzy pomimo zmian wciąż nie są zadowoleni ze swoich przychodów,
  • z właścicielami biznesów, którzy chcą zacząć wprowadzać nowe usługi lub produkty, ale nie wiedzą, jak zrobić to z głową,
  • z osobami, które planują pełen rebranding swoich marek i szukają pełnego wsparcia w budowaniu strategii.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Anna Ewa Suska

Konsultacje prowadzi nasz zaufany strateg, mentor i analityk biznesu – Anna Ewa Suska.

Od 20 lat pomaga przedsiębiorcom z całego świata jako specjalistka od budowy marki osobistej i firmowej. Jest też właścicielką firmy ExcellenceVale – lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii.

Po odbytych konsultacjach strategiczno-biznesowych dalszą współpracą z Tobą zajmuje się nasz team – eksperci od reklam w internecie, projektanci graficzni, programiści bądź specjaliści od mediów społecznościowych.

Potrzebujesz konsultacji strategiczno-biznesowej?

Przeczytaj pełen opis konsultacji i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi!

Konsultacje strategiczno-biznesowe to tylko początek pracy nad biznesem

Strategia sprzedażowa, marketingowa i cenowa to jedynie etap planowania rozwoju biznesu. Potem przychodzi kolej na wdrożenie ich w życie firmy – zmianę identyfikacji wizualnej, profesjonalną stronę internetową czy prowadzenie angażującej komunikacji w mediach społecznościowych. Zobacz, jak pozostałe usługi Skerda Marketing Agency mogą Ci pomóc w zwiększeniu obrotów firmy:

Prowadzenie mediów społecznościowych

Wiesz, że musisz coś publikować, ale nie wiesz, co, kiedy i jak? Zbudujemy dla Ciebie strategię komunikacji i poprowadzimy social media Twojej firmy.

Projekty graficzne

Dopiero zaczynasz budować markę? A może szykujesz pełen rebranding? Spójna, dostosowana do klientów identyfikacja wizualna wyróżni Cię na starcie.

Strony internetowe

Duże zmiany w firmie wiążą się z nową stroną internetową. Szczególnie jeśli ta poprzednia powstała lata temu i nie jest dopasowana do obecnych trendów.