Ładowanie… Ładowanie…

Strony internetowe Twoje centrum dowodzenia sprzedażą w sieci

Czy można dziś sprzedawać produkty lub usługi bez strony internetowej? Pewnie, że można. Ale co to będzie za sprzedaż… Przejrzysta, funkcjonalna i wygodna w nawigowaniu strona internetowa, landing page lub sklep online poszerzają Twoje możliwości reklamowe o Google Ads czy Facebook Ads.

Spójny wygląd strony buduje wizerunek firmy, dobre teksty napędzają sprzedaż, a dostosowanie jej do wymogów wyszukiwarek pozwala za darmo pozyskiwać klientów z Google. Jesteśmy inwestycją, nie wydatkiem.

Strony firmowe

Tworzymy szybkie, nowoczesne i przejrzyste strony, które pomogą zbudować profesjonalny wizerunek Twojej marki. Intuicyjny panel użytkownika pozwala na wygodne zarządzanie.

Sklepy internetowe

Budujemy funkcjonalne i bezpieczne sklepy internetowe, które wysoko wyświetlają się w Google oraz pozwalają na intuicyjne wprowadzanie produktów i obsługę zamówień.

Landing page i squeeze page

Krótkie strony sprzedażowe tworzone pod konkretne kampanie marketingowe to podstawa wielu biznesów. My wiemy, jak robić je tak, by uzyskać wysoką konwersję.

Platformy do kursów online

Budujemy wygodne w obsłudze i responsywne platformy edukacyjne, na których umieścisz swoje kursy online. Automatyzacja sprzedaży i wygodny system komunikacji z uczniami.

Jak to wygląda?

KROK 1
Konsultacja i oferta

Chcemy poznać Twój biznes i określić, czego potrzebujesz. Doradzimy, jak powinna wyglądać Twoja strona firmowa, sklep online lub platforma kursowa (albo wszystko naraz), aby pracowały na Twoje cele: lepszą sprzedaż i budowanie profesjonalnego wizerunku. Na podstawie wywiadu tworzymy ofertę.

KROK 2
Praca nad tekstami i logo

Jeśli wybrałeś opcję z copywritingiem, przesyłamy Ci pytania o to, jaka treść ma się znaleźć na stronie. Pytania dotyczą zarówno każdej z zakładek, jak i Twojego biznesu ogólnie (historii marki, Twoich klientów, konkurencji oraz produktów lub usług). Na tym etapie pracujemy też nad logo, jeżeli takowe zamówiłeś.

KROK 3
Praca nad stroną internetową

Kiedy zaakceptujesz treści, czas na ten właściwy i najważniejszy etap – pracę nad Twoją stroną internetową. Kiedy strona jest już gotowa, przesyłamy Ci do niej link. Jeśli coś będzie wymagało drobnych zmian, dokonujemy poprawek całkowicie za darmo.

KROK 4
Akceptacja i dalsze wsparcie

Po tym, jak zaakceptujesz stronę, nasza współpraca może się skończyć. Jeśli jednak potrzebujesz pełnego wsparcia przez dłuższy czas, oferujemy też usługę zarządzania stroną lub sklepem. Taka współpraca wyceniana jest na podstawie określenia stałej liczby godzin obsługi w tygodniu.

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm, którzy chcą zdobywać więcej klientów i budować profesjonalny wizerunek w sieci,
  • z właścicielami sklepów internetowych, którzy chcą być widoczni w Google,
  • z osobami, które dopiero chcą otworzyć firmę i potrzebują strony internetowej,
  • z edukatorami i coachami, którzy potrzebują wygodnej platformy do kursów,
  • z przedsiębiorcami, którzy potrzebują landing page ze sprzedażowymi treściami pod krótkoterminową kampanię marketingową.

Google friendly

Szybkość, bezpieczeństwo i dobra treść to główne wymogi, jakie stawia Google, by strona wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Spełnimy je.

Nowoczesność

Dziś strony nie wystarczy po prostu mieć. W czasach dużej konkurencji strona musi być oparta o nowoczesny silnik i zaprojektowana zgodnie z trendami.

Mobile friendly

Dziś większość klientów korzysta z internetu na smartfonach. Nasze strony są w pełni responsywne, więc wyglądają świetnie na wszystkich urządzeniach.

Intuicyjny panel użytkownika

Wygodny system CMS naszych stron sprawia, że Ty i Twoi pracownicy bez problemu poradzicie sobie z obsługą panelu oraz dodawaniem treści.

Przejrzystość

Nieczytelne i nieestetyczne strony firmowe odstraszają przed kupowaniem. Te przyjemne dla oka i łatwe w nawigacji zatrzymują klientów na dłużej.

Skoncentrowanie na celu

Nie tworzymy strony po to, aby była dostępna w sieci. Tworzymy ją w konkretnym celu, który chcesz osiągnąć.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Nie jedna – a kilka osób! Mamy w zespole utalentowanego programistę z 10-letnim doświadczeniem, który jest na bieżąco z trendami i zna się na marketingu. Tworzy strony nie tylko funkcjonalne, szybkie oraz bezpieczne, ale też wyglądające nowocześnie i spójne z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Nad treściami na stronę lub opisami produktów do sklepu pracują kreatywni copywriterzy sprzedażowi, a nad aspektem wizualnym – projektanci graficzni.

Na każdym etapie współpracy masz stały kontakt z naszymi ekspertami, którzy rozwieją Twoje wątpliwości.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Chcesz z nami współpracować?
Zamów darmową wycenę!

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu.

Budowanie stron internetowych to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc.

Strona internetowa czy sklep online to dopiero początek podróży po lepszą sprzedaż. Żeby wycisnąć z nich 100% potencjału, warto zadbać o inne elementy skutecznego biznesu w internecie. Zobacz, jak pozostałe usługi Skerda Marketing Agency mogą Ci pomóc w zwiększeniu obrotów firmy:

Projekty graficzne

Dopiero zaczynasz budować swoją firmę? Dobrze, aby logo oraz cała identyfikacja wizualna były spójne z charakterem marki i wyglądem strony.

Płatne kampanie reklamowe

Jeśli chcesz mieć natychmiastowe efekty sprzedażowe, zainwestuj w reklamy kierujące do Twojej strony lub sklepu – Google Ads lub Social Media Ads.

Konsultacje biznesowe

Świetna opcja dla osób, które startują z biznesem lub są na etapie rebrandingu marki. Pomożemy Ci ułożyć ofertę, którą chcesz przedstawić na stronie.