Ładowanie… Ładowanie…

Projekty graficzne Wyróżnij się albo utoń w morzu konkurencji

W dobrym projekcie graficznym, logo czy całej identyfikacji wizualnej firmy nie chodzi jedynie o efekt wow. No chyba że zachwyt ludzi jest dla Ciebie wystarczającą zapłatą. Aby budowały spójny wizerunek firmy i – w konsekwencji – sprzedawały, muszą pasować do jej charakteru, budzić konkretne emocje oraz zapadać w pamięć.

Nasze projekty właśnie takie są.

Tworzymy je zgodnie z nowoczesnymi trendami i po analizie Twoich klientów oraz specyfiki branży. Nie ma tu miejsca na przypadkowość.

Logo

Zamów logo z księgą znaków, dzięki któremu Twoja marka będzie odbierana jako profesjonalna i godna zaufania. Wykorzystasz je zarówno w internecie, jak i w druku.

Wizytówki i ulotki

Tworzymy wizytówki, ulotki, vouchery i inne projekty graficzne przeznaczone do druku. Dajemy Ci gwarancję, że będą dopasowane do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Banery i szyldy reklamowe

Oferujemy projekty graficzne z przeznaczeniem na duże przestrzenie reklamowe – szyldy, banery, billboardy, roll-upy i inne. Kreatywna i estetyczna reklama zewnętrzna.

Pełna identyfikacja wizualna

Kreujemy wizerunek Twojej firmy od podstaw – od logo, przez szatę graficzną postów w social media, aż po materiały drukowane. Dla marek nowych lub przechodzących rebranding.

Jak to wygląda?

Projekt logo lub pełna identyfikacja wizualna

KROK 1
Konsultacja wstępna

Podajesz informacje o swojej firmie, jej klientach, konkurencji i całej specyfice branży, a także opisujesz własne upodobania. Przesyłasz nam też inspiracje, czyli grafiki i zdjęcia, które Ci się podobają wraz z dodatkowymi uwagami.

KROK 2
Kontakt z projektantem graficznym

Wszystkie uzyskane od Ciebie materiały i informacje trafiają do jednego z naszych doświadczonych grafików. On weryfikuje ich logiczną kompletność, a potem kontaktuje się z Tobą w razie dodatkowych pytań.

KROK 3
Tworzenie projektu

Po końcowych ustaleniach czas na przystąpienie do pracy. Standardowym czasem oczekiwania na projekt logo jest 10 dni, w trybie ekspresowym – 5 dni. Czas na wykonanie pełnej identyfikacji wizualnej uzależniony jest z kolei od zakresu prac.

KROK 4
Akceptacja i przesłanie kompletu plików

Masz 14 dni na zapoznanie się z projektem i przesłanie ewentualnych uwag do projektanta. Po dokonaniu poprawek przesyłamy Ci pliki we wszystkich zaprojektowanych wersjach wraz z księgą znaków opisującą sposób użycia logo.

Projekty graficzne do druku

KROK 1
Konsultacja wstępna

Przesyłasz nam informacje, jakiego rodzaju projektów graficznych potrzebujesz oraz niezbędne materiały: logo w wersji wektorowej, teksty, które chcesz umieścić na wizytówkach czy ulotkach, inspiracje oraz dodatkowe uwagi.

KROK 2
Kontakt z projektantem graficznym

Uzyskane od Ciebie materiały i informacje trafiają do jednego z naszych doświadczonych projektantów. On weryfikuje ich logiczną kompletność oraz kontaktuje się z Tobą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości.

KROK 3
Tworzenie projektu

Czas na przystąpienie do pracy właściwej. Standardowy czas oczekiwania na projekt wizytówek i voucherów (w 3 wersjach) wynosi około 7 dni od dnia otrzymania kompletu materiałów.

KROK 4
Akceptacja i przesłanie kompletu plików

Masz 14 dni na zapoznanie się z projektem i przesłanie ewentualnych uwag. Po dokonaniu poprawek przesyłamy Ci końcowe pliki we wszystkich zaprojektowanych wariantach i przygotowane do druku w wybranym formacie.

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm, które chcą budować spójny wizerunek marki pod kątem wizualnym,
  • z osobami, które właśnie zakładają firmę i potrzebują pełnej identyfikacji wizualnej,
  • z przedsiębiorcami, którzy planują pełen rebranding firmy,
  • z osobami, które potrzebują pojedynczych kreatywnych projektów graficznych,
  • z ludźmi, którzy patrzą na swoje biznesy kompleksowo i chcą podbić rynek.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Po wstępnych ustaleniach Twoje materiały kierowane są do jednego z naszych utalentowanych projektantów graficznych. Podchodzimy do grafik kompleksowo – niezależnie od tego, czy pracujemy nad pojedynczą ulotką, projektujemy logo czy tworzymy całą identyfikację dla firmy.

W razie potrzeby projektant współpracuje z resztą zespołu, w tym ekspertami od marketingu oraz copywriterami.

Takie połączenie daje Ci pewność, że projekty nie tylko są spójne z charakterem firmy, ale też pomagają najlepiej osiągać Twoje biznesowe cele.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Chcesz z nami współpracować?
Zamów darmową wycenę!

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu.

Projektowanie graficzne to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc.

Aspekt wizualny ma ogromny wpływ na to, jak Twoją firmę widzą klienci, konkurencja, media czy potencjalni kontrahenci. Jednak nawet najlepsza identyfikacja wizualna nie wystarczy, by podbić rynek i cały czas zwiększać sprzedaż. Zobacz, jak inne usługi Skerda Marketing Agency mogą Ci pomóc w budowaniu silnej pozycji w branży:

Strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa czy sklep online muszą pasować do identyfikacji wizualnej i charakteru marki. Właśnie takie tworzą nasi eksperci.

Media społecznościowe

Obecność w social media to nie jest opcja dodatkowa, a absolutna konieczność, jeśli chcesz aktywnie zdobywać nowych klientów i utrzymywać tych obecnych.

Realizacje wideo

Obrandowane filmy to doskonały sposób na urozmaicenie statycznych grafik na stronie firmowej lub w mediach społecznościowych.