Ładowanie… Ładowanie…

Prowadzenie mediów społecznościowych Szczery głos Twojej marki w internecie

Kiedyś mówiło się, że jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz. Dziś nie wystarczy tylko „być” na Facebooku. Trzeba potrafić się na nim odnaleźć. Umieć wykorzystywać jego narzędzia i funkcje. Wiedzieć, co, kiedy i jak często dodawać oraz jakim językiem mówić do odbiorców. A jeśli zajdzie taka potrzeba, warto umieć z niego… zrezygnować. Na przykład na rzecz Instagrama czy LinkedIna. Pomożemy Ci w tym. Twoja marka zyska szczery głos ­– spójny z ogólną strategią.

Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube

Analizujemy, na których platformach powinna być Twoja marka, a które możesz odpuścić. Mamy pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media.

Tworzenie postów i grafik

Zajmujemy się kompleksową obsługą profili w social media (poza moderacją). Posty i grafiki tworzymy na podstawie Twoich materiałów i publikujemy po Twojej akceptacji.

Strategia komunikacji

Tworzymy spójny system komunikacji. Badamy konkurencję, a potem określamy Twoje cele w social media, głos marki, rodzaj i liczbę dodawanych postów oraz charakter grafik.

Kampanie reklamowe

Poza działaniami organicznymi (postami, za które nie płacisz platformom) możemy się również zająć planowaniem i wdrażaniem płatnych kampanii reklamowych w social media.

Jak to wygląda?

KROK 1
Konsultacja wstępna

Chcemy poznać Twój biznes od podszewki. Być może działasz na zbyt wielu platformach lub wręcz przeciwnie – nie ma Cię tam, gdzie powinieneś? Na konsultacji poprosimy też o dostęp do kont reklamowych i przesłanie niezbędnych materiałów, informacji o firmie oraz logopacku.

KROK 2
Wybór pakietu

Oferujemy cztery pakiety cenowe w zależności od wybranej liczby postów tygodniowo. Komunikacja na każdy miesiąc tworzona jest pomiędzy 1 a 15 dniem poprzedzającego miesiąca. Możesz wysyłać nam wybrane produkty, oferty lub usługi, o których mamy wspomnieć na social media w kolejnym miesiącu.

KROK 3
Tworzenie strategii

Po konsultacjach, wyborze pakietu i podpisaniu umowy pracujemy nad określeniem Twojej grupy docelowej, sposobu komunikacji oraz spodziewanych wyników. Zależy nam na tym, by marka stała się wyrazista na tle konkurencji oraz spójna – pod kątem grafik, rodzaju treści, ale też stylu języka.

KROK 4
Tworzenie, akceptowanie i planowanie postów

Nasi eksperci na bieżąco kontrolują wydawany budżet oraz efekty kampanii. Cały czas optymalizują Twoje reklamy – czyli dopasowują je do aktualnych wyników tak, by generowały możliwie najlepsze rezultaty. A mówiąc jeszcze prościej, sprawiają, że Twoje pieniądze są wydawane lepiej.

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm (z branży beauty, budowlanej, księgowej i nie tylko).
  • z właścicielami jednoosobowych działalności, którzy wcześniej działali na własną rękę,
  • z przedsiębiorcami, którzy są świadomi tego, że aby zauważyć efekty, nie wystarczy jedynie „wrzucać posty”,
  • z ludźmi, którzy patrzą na swoje biznesy kompleksowo i chcą docierać do większej liczby klientów w internecie.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Za prowadzenie profili w mediach społecznościowych odpowiedzialny jest prawie cały zespół.

Graficy tworzą kreacje postów, copywriterzy pracują nad angażującymi treściami, a przydzielony Ci opiekun klienta czuwa nad tym, by zespół kreatywny dostarczał dokładnie to, czego oczekujesz.

Za reklamy w social media osobiście odpowiedzialny jest Rafał Skerda – właściciel agencji Skerda Marketing Agency i specjalista z zakresu Paid Social.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Chcesz z nami współpracować?
Zamów darmową wycenę!

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu.

Prowadzenie mediów społecznościowych to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc.

Media społecznościowe to dla wielu firm główny filar działalności. Niestety, klasyczne posty często nie wystarczają, by zainteresować i utrzymać klientów. Facebook ucina zasięgi, LinkedIn jest przepełniony treścią, a Instagram zalała fala ładnych zdjęć. Zobacz, jak inne usługi Skerda Marketing Agency mogą Ci pomóc w budowaniu firmowego profilu social media:

Płatne kampanie reklamowe

Zasięgi organiczne mogą nie wystarczać. Nasi klienci zwykle zamawiają prowadzenie social media w pakiecie z dedykowanymi reklamami płatnymi.

Realizacje wideo

Krótkie obrandowane filmy to świetny sposób na urozmaicenie komunikacji na Facebooku czy Instagramie. Szczególnie kiedy Twoja konkurencja jest spora.

Konsultacje biznesowe

Idealna opcja dla przedsiębiorców, którzy stanęli w miejscu, a ich problem może być poważniejszy niż brak ciekawej komunikacji w social media.