Ładowanie… Ładowanie…

Kampanie reklamowe Zamieniamy budżet reklamowy w prawdziwych klientów

Żeby pozyskiwać klientów przez internet, nie wystarczy nacisnąć „promuj post” czy ustawić losową grupę odbiorców. Reklamy w sieci to strategia, targetowanie, lead generation, optymalizacja i remarketing. Nie znasz tych pojęć?

Spokojnie – wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Bez skomplikowanych raportów czy mydlenia oczu o postępach w kampanii. Konkretne cele, jasną komunikację i widoczne efekty w postaci lepszej sprzedaży.

Social Media Ads

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie oraz LinkedInie. Tworzymy strategie kampanii, planujemy kreacje, mierzymy efekty i robimy remarketing.

adwords

Google Ads

Dopasowujemy odpowiedni rodzaj reklam z ekosystemu Google do Twojego biznesu. Od reklam tekstowych w wyszukiwarce Google aż po graficzne banery na YouTube.

Dedykowane kampanie reklamowe

Potrzebujesz kampanii reklamowej, ale nie wiesz, którą platformę wybrać? Dla nas to nie problem – dobierzemy odpowiednią strategię i skoordynujemy kampanię dedykowaną.

Jak to wygląda?

KROK 1
Analiza biznesu

W przeciwieństwie do innych agencji my stawiamy na podejście strategiczne. Zanim zaczniemy rozmowę o reklamach, najpierw chcemy poznać Twój biznes od podszewki. Być może kurczowo trzymasz się rodzaju reklam, który w Twojej branży po prostu nie działa?

KROK 2
Przygotowanie strategii

Bez strategii nie ma efektów. Po konsultacji i wyborze rodzaju kampanii pracujemy nad określeniem jak najbardziej precyzyjnej grupy docelowej, fraz kluczowych (w przypadku reklam w Google), budżetu oraz spodziewanych wyników. Zero strzelania w ciemno – czysta biznesowa kalkulacja.

KROK 3
Stworzenie kreacji

Żadna reklama nie żyje w próżni. To, co trafia do treści reklamy czy na grafikę, powinno być spójne z tym, do kogo reklama jest kierowana. Musi też uwzględniać Twoją identyfikacją wizualną, czyli logo oraz inne materiały graficzne. Przed rozpoczęciem pracy poprosimy Cię o ich przesłanie.

KROK 4
Mierzenie i optymalizacja

Nasi eksperci na bieżąco kontrolują wydawany budżet oraz efekty kampanii. Cały czas optymalizują Twoje reklamy – czyli dopasowują je do aktualnych wyników tak, by generowały możliwie najlepsze rezultaty. A mówiąc jeszcze prościej, sprawiają, że Twoje pieniądze są wydawane lepiej.

KROK 5
Raportowanie wyników

Otrzymasz link do raportu, w którym raz w tygodniu znajdziesz świeże dane dotyczące aktualnych reklam wraz z naszym komentarzem. Dzięki temu przez cały czas dokładnie wiesz, co dzieje się na Twoim koncie reklamowym. Bez potrzeby kontaktowania się z nami.

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm (szczególnie z branży beauty, ale nie tylko),
  • z właścicielami jednoosobowych działalności, którzy wcześniej działali sami,
  • z przedsiębiorcami, którzy są świadomi tego, jak ważna jest reklama online,
  • z ludźmi, którzy patrzą na swoje biznesy kompleksowo, czyli tak jak my.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Rafał Skerda

W naszym zespole za reklamy odpowiedzialny jest Rafał Skerda – właściciel agencji Skerda Marketing Agency i specjalista z zakresu Google Ads i Paid Social.

Ma pięcioletnie doświadczenie w marketingu w mediach społecznościowych, jest autorem pierwszej „Akademii Social Media” dla polskich przedsiębiorców na wyspach brytyjskich oraz licznych kursów online na ten temat.

Działa przy współpracy z grafikami i copywriterami, którzy dostarczają świetne materiały i treści do reklam.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Chcesz z nami współpracować?
Zamów darmową wycenę!

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu.

Kampanie reklamowe to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc.

Trzonem naszej filozofii jest spójna praca nad markami naszych klientów – od strategii, przez identyfikację wizualną, komunikację, aż po reklamę w internecie. Potrzebujesz kompleksowej pomocy? Trafiłeś w dobre ręce. Połącz reklamy z innymi usługami Skerda Marketing Agency:

Prowadzenie mediów społecznościowych

Nasi klienci zwykle zamawiają reklamy w pakiecie z prowadzeniem profili w social media. To klucz do skutecznej i spójnej komunikacji z ich odbiorcami.

Konsultacje biznesowe

Doskonały wybór dla właścicieli firm, którzy nie wiedzą, do jakich klientów chcą docierać z reklamami i komunikacją w internecie.

Realizacje wideo

Są świetnym narzędziem reklamowym – na Facebooku, YouTube czy firmowej stronie internetowej. Często generują lepsze efekty niż klasyczne grafiki.