Ładowanie… Ładowanie…

Realizacje wideo Firmowy wideo branding i reklamy na sterydach

Dobre zdjęcie, kreatywna grafika czy chwytliwy tekst to dziś za mało, żeby osiągać spektakularną sprzedaż. Najlepsze wyniki na Facebooku, Instagramie czy YouTube osiągają kampanie z materiałami wideo.

Profesjonalny, obrandowany klip wideo ma wręcz nieskończony potencjał marketingowy – zrobisz z niego płatną reklamę do social media, zamieścisz na firmowej stronie albo wyślesz do mediów jako materiał PR.

Nagramy go raz, a będzie na Ciebie pracował przez kilka lat!

Klipy wizerunkowe i reklamowe

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem nagrywającym i nagłaśniającym. Od zera tworzymy efektowne filmy wizerunkowe oraz reklamy.

Reklamy wideo do social media

Tworzymy treści wideo zgodne z wymogami platform społecznościowych. Krótkie, dynamiczne, dostosowane do urządzeń mobilnych i oglądania nawet bez dźwięku.

Strategia wideo

Tworzymy kompleksowe strategie wideo, które pozwolą Ci jeszcze lepiej osiągać cele marketingowe Twojej firmy.

Jak to wygląda?

KROK 1
Konsultacja wstępna

Dopytamy Cię o wszystkie szczegóły: jakiego rodzaju wideo potrzebujesz, jaki jest jego cel, kim są odbiorcy oraz gdzie będziesz ten klip wykorzystywać. W razie potrzeb zasugerujemy inne, korzystniejsze rozwiązania lub zaproponujemy stworzenie pełnej strategii wideo dla Twojej firmy czy brandu.

KROK 2
Ustalenie terminu i kręcenie zdjęć

Do nakręcenia krótkiego i stosunkowo prostego klipu wideo potrzebujemy zazwyczaj jednego dnia. Wcześniej otrzymasz od nas dokładną listę tego, co musisz przygotować wraz z rozpiską kolejności ujęć, nad jakimi będzie pracował nasz zespół.

KROK 3
Montaż i akceptacja filmu

Po nakręceniu materiałów potrzebujemy czasu na montaż filmu (lub filmów – w zależności od tego, co zamawiałeś). Gotową całość przesyłamy Ci do akceptacji w formie plików o formacie MP4. Przez cały czas masz kontakt z naszym teamem – zawsze jesteśmy gotowi rozwiać Twoje wątpliwości.

Profesjonalny sprzęt

Systematycznie inwestujemy w sprzęt tak, by dostosowywać go do wymagań rynku i dostarczać Ci absolutnie najwyższą jakość wideo.

adwords

Nowoczesne oprogramowanie

Korzystamy z płatnych programów do profesjonalnej postprodukcji. Mamy doświadczenie w montażu materiałów wideo różnego typu.

Marketingowa wiedza

Samo nakręcenie wideo to tylko część pracy – wcześniej planujemy, jak za pomocą filmu pomóc Ci osiągnąć biznesowe cele i rozpisujemy każde ujęcie.

Z kim współpracujemy?

  • z właścicielami małych i średnich firm, którzy chcą budować kompleksowy wizerunek swojej firmy,
  • z przedsiębiorcami, trenerami lub coachami, którzy pracują nad swoim personal brandem,
  • z właścicielami biznesów, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań reklamowych, by wyprzedzić konkurencję.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

Będziesz współpracował z ekspertami zajmujący się produkcją profesjonalnych filmów reklamowych oraz krótkich klipów wizerunkowych.

W razie potrzeby konsultują swoje pomysły z naszymi specjalistami od marketingu w internecie. Tak, aby wspólnie stworzyć dla Ciebie treści wideo, które będą nie tylko kreatywne i ciekawe, ale też dostosowane do Twojej strategii biznesowej.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Chcesz z nami współpracować?
Zamów darmową wycenę!

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu.

Realizacje wideo to nie wszystko, w czym możemy Ci pomóc.

Reklamy wideo lub firmowy wideo branding powinny być jednym z końcowych etapów działań marketingowych. Są jak wisienka na torcie – działają tylko wtedy, kiedy podstawa biznesu stoi stabilnie i nie żaden z kluczowych elementów nie kuleje. Zobacz, jak inne usługi Skerda Marketing Agency mogą Ci pomóc w budowaniu silnego wizerunku oraz lepszej sprzedaży:

Prowadzenie mediów społecznościowych

Realizacje wideo to częsty dodatek do kompleksowej usługi prowadzenia mediów społecznościowych – świetnie urozmaicają strategię komunikacji.

Płatne kampanie reklamowe

Wideo nie wystarczy jedynie nagrać – trzeba jeszcze wiedzieć, jak zamienić je w reklamę, która przyniesie zyski. Pomożemy Ci w tym.

Strony internetowe

Wstawienie wideo na stronę internetową lub landing page może zwiększyć współczynnik konwersji o 80%. Jeśli nie masz jeszcze strony, zgłoś się do nas.